Špecializované pracovisko

Zdravie v dobrých rukách

Hľadáme sestry

Poslať SMS nezabolí
Pošlime deťom, ktoré bolí srdiečko, správu, že v tom nie sú samy.

Angiokardiograf

DKC má unikátny angiokardiograf
Detské kardiocentrum je ako jediné zariadenie na SR vybavené najmodernejším angiokardiografom.

Detské kardiocentrum je jediným špecializovaným pracoviskom na Slovensku, ktoré poskytuje vysoko špecializované, kompletné diagnostické, liečebné, katetrizačné a chirurgické výkony na srdci a cievach u detí s vrodenými a získanými chorobami srdca a ciev, a to v celej škále veku.

Vízia Detského kardiocentra: „Pokračovať v procese zlepšovania kvality poskytovania zdravotnej starostlivosti aj z hľadiska ekonomickej výhodnosti a vytvárať prostredie orientované na zabezpečenie spokojnosti a bezpečnosti pacientov, ich rodičov a aj zdravotníckeho personálu."

 

Oznamy

Promo video o Detskom kardiocentre, pracovisku NÚSCH, a.s.

ĎAKUJEME spoločnosti DELIKANTI

V predvianočnom období vykonali zbierku, kde v projekte "Chlebíček na zavolanie" z každého predaného obloženého chlebíčka odložili 10% z ceny na nákup dávkovačov liekov pre Detské kardiocentrum, pracovisko NÚSCH, a.s. Cieľom bolo vyzbierať 5 000 €. Zvyšok spoločnosť doplatila z firemných zdrojov. Zo srdca ĎAKUJEME.

Pred hospitalizáciou

Pred každou plánovanou hospitalizáciou v DKC (komplexné vyšetrenia, katetrizácie, operácie) vyžadujeme potvrdenie od pediatra (nie staršie ako 3 dni) o neprítomnosti akútneho infekčného, resp. parazitového ochorenia spolu s výtermi tonzíl a nosa.

Prenatálne echokardiografické vyšetrenie

Vyšetrenie sa vykonáva na Oddelení funkčného vyšetrovania – v budove Národného ústavu detských chorôb, I. poschodie (v nemocničnej časti).

Ultrazvuk I: č. dverí 105, tel.: 02/59 371 779

Termíny vyšetrenia:

  • utorok: 10:00-14:30 hod.
  • streda: 13:00-14:30 hod.
  • štvrtok: 8:00-14:30 hod.

Viac informácií...

Novinky

9. 7. 2019

Letný kardiotábor

Aj tento rok sa detičky dlhodobo liečené na srdcové ochorenia mohli zúčastniť letného kardiotábora. Zabávali sa v termíne 29.6. - 13.7.2019 na Duchonke. Potešiť ich prišli aj zo spoločnosti Royal Water. Rozdali deťom liečivú minerálnu vodu, hračky a finančný príspevok. Veľmi pekne zo ❤️ ďakujeme.

8. 7. 2019

Nový pavilón DKC

Výstavba Detského kardiocentra, pracoviska NÚSCH, a.s., v Bratislave je vo finále. Lekári a ďalší zdravotnícki pracovníci tak budú môcť liečiť detičky aj vyrastajúcu mládež v moderných špičkových podmienkach. Štáb TA3 spolu s generálnym riaditeľom NÚSCH, a.s., Ing. Mongim Msollym, MBA sa prešiel po nových priestoroch tesne pred dokončením. Ako to tam vyzerá, si môžete pozrieť TU.

Archív noviniek

Adresa

Limbová 1
833 01 Bratislava

Telefón

+421 (2) 59 371 111

+421 (2) 59 371 638

Online

Kontaktný formulár

info (zavinac) dkc-sr.sk

NÚSCH, a.s., spĺňa požiadavky noriem ISO 9001, ISO 14001, HACCP, ISO 45001, ESH a je držiteľom certifikátov preukazujúcich súlad s uvedenými normami.
Späť na začiatok