Špecializované pracovisko

Zdravie v dobrých rukách

  • +421 2 59 320 111

Novinky

1. 6. 2021

MDD v DKC

Generálny riaditeľ NÚSCH, a.s., Ing. Mongi Msolly, MBA dnes pri príležitosti Medzinárodného dňa detí navštívil malých pacientov v Detskom kardiocentre - pracovisku NÚSCH, a.s. Detičky sa potešili hráčkam od spoločnosti SpinMaster. 

Detail novinky...

18. 5. 2021

DÁMSKY KLUB STV

17. mája 2021 bola hosťom v Dámskom klube STV pani primárka MUDr. Viera Illíková, PhD. Téma rozhovoru: poruchy rytmu u detí.
Celý rozhovor a reportáž o novom pavilóne Detského kardiocentra si môžete pozrieť TU (od 12:57).

Detail novinky...

11. 5. 2021

MEDZINÁRODNÝ DEŇ SESTIER

12. mája si každoročne pripomíname Medzinárodný deň sestier. Všetky sestry si zaslúžia pochvalu, poďakovanie a ochranu. Ďakujeme za vašu silu a námahu, ktorú vkladáte do práce, za odvahu a entuziazmus, s ktorými zvládate často veľmi náročné situácie, za vaše veľké srdce. Aj NÚSCH, a.s., chce vyzdvihnúť prácu sestier, ako i všetkých zdravotníckych pracovníkov na úseku ošetrovateľskej starostlivosti.

Detail novinky...

3. 5. 2021

NOVÉ VIDEÁ

Milé sestry, stále vás hľadáme, aby ste doplnili náš, už teraz skvelý tím, v novom špičkovom pavilóne Detského kardiocentra. Práca s detičkami je veľmi záslužná a inšpirujúca a v novej modernej budove aj krásna a dôstojná. Staňte sa súčasťou profesionálneho a milého tímu. Budeme sa na vás tešiť. V prípade záujmu o prácu sestry, si pozrite videá z jednotlivých oddelení, ktoré sme pre vás pripravili. Nájdete ich TU.

Detail novinky...

12. 4. 2021

DKC v TV JOJ

V Novinách TV JOJ bola dňa 11.04.2021 odvysielaná reportáž o 1. transplantácii srdca v nových špičkových priestoroch Detského kardiocentra.
Rozhovory s primárom Kardiochirurgického oddelenia MUDr. M. Nosáľom, PhD. a primárkou OAIM doc. MUDr. Ľ. Kováčikovou, PhD. Celý príspevok si môžete pozrieť TU.

Detail novinky...

22. 3. 2021

DKC na 2. mieste

Slovenskí pacienti boli počas roka poznačeného pandémiou nového koronavírusu spokojní viac s detskými nemocnicami. Vyplýva to z hodnotenia takmer 6500 poistencov súkromnej zdravotnej poisťovne. Rebríček zdravotníckych zariadení ZP Dôvera vznikol po 15. raz. Blahoželáme k umiestneniu Detskému kardiocentru.
Viac informácií TU.

Detail novinky...

25. 2. 2021

Nový pavilón DKC

Unikátne pracovisko otvorilo brány pre malých pacientov.
Dlhé roky trvajúce dohady o vlastných priestoroch pre Detské kardiocentrum sa podarilo zmeniť v realitu poklepaním základného kameňa v máji 2017. Sen stal skutočnosťou...
Viac informácií TU.

Detail novinky...

5. 1. 2021

Rozhovor v Slovenskom rozhlase

Rozhovor s primárom Kardiochirurgického oddelenia Detského kardiocentra MUDr. Matejom Nosáľom v Slovenskom rozhlase. Porozprával nielen o medicínskych začiatkoch...

Detail novinky...

4. 9. 2020

Odporúčania DKC

Odporúčania Detského kardiocentra pre návrat do škôl a predškolských zariadení u detí s vrodenými a získanými ochoreniami srdca. Viac informácií TU.

Detail novinky...

2. 9. 2020

Nový prednosta

Novým prednostom Kliniky detskej kardiológie LF UK a DKC od 1.9.2020 je doc. MUDr.. Peter Olejník, Phd.

Dekrét si prevzal z rúk pána prof.MUDr. Juraj Šteňa, DrSc.

 

 

 

Detail novinky...

NÚSCH, a.s., spĺňa požiadavky noriem ISO 9001, ISO 14001, HACCP, ISO 45001, ISO 37001, ESH, EMAS a je držiteľom certifikátov preukazujúcich súlad s uvedenými normami.
Späť na začiatok