Špecializované pracovisko

Zdravie v dobrých rukách

Novinky

16. 5. 2019

DKC v Dámskom klube STV

Dňa 15. mája 2019 bol pán námestník generálneho riaditeľa pre Detské kardiocentrum MUDr. Marián Hrebík, MPH hosťom v live relácii "Dámsky klub" STV.

Spovedala ho moderátorka Karin Majtánová.

Detail novinky...

24. 4. 2019

Jeden výťažok, päť prístrojov

Spoločnosť CEWE, a.s., sa špecializuje na fotografie, avšak už niekoľko rokov venuje pozornosť a tiež svoje srdce malým pacientom s vrodenou chybou srdca. Už tretí rok sa rozhodli predávať svoj kalendár, z ktorého výťažku pomohli tým, ktorí to tak veľmi potrebujú. Tento rok sa podarilo vyzbierať úctyhodnú a doposiaľ najvyššiu sumu, a to krásnych 9 178 eur. Na oddelenia tak pribudnú štyri nové pulzné oxymetre a tiež jeden prístroj na podporu dýchania pre malých pacientov s vrodenou chybou srdca.

Detail novinky...

16. 4. 2019

Deň Detskej kardiológie

Dňa 27. apríla 2019 sa na Donovaloch uskutočnil "Deň detskej kardiológie." Organizovali ho SKS, Pracovná skupina pediatrickej kardiológie, DKC - pracovisko NÚSCH, a.s., Klinika detskej kardiológie LF UK a Sekcia prevencie kardiovaskulárnych ochorení SPS.

Detail novinky...

2. 4. 2019

Misijný pobyt v Keni

V dňoch 10.-16.3.2019 lekári a sestry z Detského kardiocentra absolvovali zahraničný misijný pobyt v nemocnici v Nairobi. Cieľom slovensko-českého tímu bola operačná a perioperačná starostlivosť o detských pacientov s komplexnými vrodenými chybami srdca, a to v spolupráci s tímom kenských odborníkov. Počas 5 pracovných dní podstúpilo operáciu 9 detí.

Detail novinky...

18. 3. 2019

Výstavba DKC v Bratislave napreduje

Deti s chorými srdiečkami sa budú už čoskoro liečiť v novovybudovaných priestoroch pri Národnom ústave srdcových a cievnych chorôb, a.s. Práce na výstavbe nového Detského kardiocentra napredujú. Detské kardiocentrum sa tak stane dominantou komplexu Národného ústavu srdcových a cievnych chorôb, a.s., v Bratislave. Na aktuálny stav priamo na stavbe sa 18. marca 2019 bola pozrieť ministerka zdravotníctva SR Andrea Kalavská.

Detail novinky...

23. 2. 2022

prof. I. Radičová v DKC

Pani profesorka Iveta Radičová navštívila nové Detské kardiocentrum, pracovisko NÚSCH, a.s. Patrónkou Nadácie Detského kardiocentra je už desať rokov. Bývalá premiérka navštevuje našich pacientov v nemocnici už roky a nebolo tomu inak ani teraz, keď v pondelok 21.02.2022 navštívila nový krásny pavilón Detského kardiocentra, pracoviska NÚSCH, a.s.

Detail novinky...

22. 2. 2022

Nový podcast

O záchrane detského srdiečka prezradila viac v novom podcaste "Zdravé reči" primárka Oddelenia anestéziológie a intenzívnej medicíny Detského kardiocentra, pracoviska NÚSCH, a.s., doc. MUDr. Ľubica Kováčiková, PhD. Viac informácií TU.

 

Detail novinky...

7. 3. 2019

Detské kardiocentrum má 1. miesto

Prvenstvo v kategórii špecializovaných nemocníc patrí Detskému kardiocentru, pracovisku NÚSCH, a.s. Sme hrdí na našich lekárov, sestry, na celý personál. Ich profesionalita a ľudský prístup je úžasný.

Najväčšia spokojnosť vládla u pacientov so starostlivosťou personálu a informovanosťou.

 

Detail novinky...

1. 2. 2019

Kardiotábor 2019

LETNÝ POBYTOVÝ KARDIOTÁBOR 2019 sa uskutoční v termíne od 29. júna do 13. júla 2019 v Penzióne Jazmín na Duchonke. Bližšie podmienky a detaily nájdete v priloženej prihláške.

Detail novinky...

NÚSCH, a.s., spĺňa požiadavky noriem ISO 9001, ISO 14001, HACCP, ISO 45001, ISO 37001, ESH, EMAS a je držiteľom certifikátov preukazujúcich súlad s uvedenými normami.
Späť na začiatok