Špecializované pracovisko

Zdravie v dobrých rukách

Novinky

6. 5. 2022

Návštevy v DKC

Z dôvodu zlepšenej epidemiologickej situácie v SR vo výskyte akútnych respiračných ochorení a ochorení COVID-19 sú v DKC NÚSCH, a.s., povolené návštevy rodičov a zákonných zástupcov hospitalizovaných pacientov na všetky lôžkové oddelenia (v čase určenom jednotlivými oddeleniami) od 06.05.2022. Vstup návštev nie je podmienený očkovaním ani testovaním. Vstup do DKC je podmienený použitím respirátora v priestoroch lôžkových oddelení a absenciou príznakov akútneho infekčného ochorenia.

Detail novinky...

6. 5. 2022

Ambulantné vyšetrenie

Viac informácií TU.

Detail novinky...

3. 3. 2022

Pomoc Ukrajine

Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s., v Bratislave je pripravený pomôcť pacientom z Ukrajiny s kardiovaskulárnymi ochoreniami a poskytnúť im potrebnú zdravotnú starostlivosť.

Detail novinky...

3. 1. 2022

Rádio Slovensko International

Koniec roka je čas, kedy sa zvykneme pozrieť do minulosti. Porovnávame naše plány s realitou a rozhodujeme sa, kam upriamiť naše snahy v novom roku. O tom, čo nám končiaci rok dal a vzal, sa v štúdiu Rádia Slovensko International rozprávali s doc. MUDr. Ľubicou Kováčikovou, PhD., primárkou Oddelenia anestéziológie a intenzívnej medicíny Detského kardiocentra, pracoviska NÚSCH, a.s. Rozhovor si môžete vypočuť TU.

Detail novinky...

6. 12. 2021

Milá návšteva

6. decembra 2021 poctila svojou návštevou Detské kardiocentrum, pracovisko NÚSCH, a.s., americká veľvyslankyňa BRIDGET BRINK.
Pani veľvyslankyňu privítali generálny riaditeľ NÚSCH, a.s., Mongi Msolly, primárka OAIM Ľubica Kováčiková, namestník a primár Kardiologického oddelenia Martin Záhorec a riaditeľka Nadácie DKC Mária Kadlečíková. Ďakujeme za milú návštevu a mikulášske darčeky pre našich malých pacientov.

Detail novinky...

20. 10. 2021

NÁVŠTEVY V DKC

Návštevy v Detskom kardiocentre, pracovisku NÚSCH, a.s., sú zakázané. Viac informácií TU.

Detail novinky...

25. 6. 2021

Nové video o DKC

Pripravili sme video o novom pavilóne Detského kardiocentra. Nahliadnite do moderných priestorov špičkového zdravotníckeho zariadenia - jediného špecializovaného pracoviska tohto druhu na Slovensku.

Celé video si môžete pozrieť TU.  

Detail novinky...

1. 6. 2021

MDD v DKC

Generálny riaditeľ NÚSCH, a.s., Ing. Mongi Msolly, MBA dnes pri príležitosti Medzinárodného dňa detí navštívil malých pacientov v Detskom kardiocentre - pracovisku NÚSCH, a.s. Detičky sa potešili hráčkam od spoločnosti SpinMaster. 

Detail novinky...

18. 5. 2021

DÁMSKY KLUB STV

17. mája 2021 bola hosťom v Dámskom klube STV pani primárka MUDr. Viera Illíková, PhD. Téma rozhovoru: poruchy rytmu u detí.
Celý rozhovor a reportáž o novom pavilóne Detského kardiocentra si môžete pozrieť TU (od 12:57).

Detail novinky...

11. 5. 2021

MEDZINÁRODNÝ DEŇ SESTIER

12. mája si každoročne pripomíname Medzinárodný deň sestier. Všetky sestry si zaslúžia pochvalu, poďakovanie a ochranu. Ďakujeme za vašu silu a námahu, ktorú vkladáte do práce, za odvahu a entuziazmus, s ktorými zvládate často veľmi náročné situácie, za vaše veľké srdce. Aj NÚSCH, a.s., chce vyzdvihnúť prácu sestier, ako i všetkých zdravotníckych pracovníkov na úseku ošetrovateľskej starostlivosti.

Detail novinky...

NÚSCH, a.s., spĺňa požiadavky noriem ISO 9001, ISO 14001, HACCP, ISO 45001, ISO 37001, ESH, EMAS a je držiteľom certifikátov preukazujúcich súlad s uvedenými normami.
Späť na začiatok