Špecializované pracovisko

Zdravie v dobrých rukách

Novinky

8. 7. 2019

Nový pavilón DKC

Výstavba Detského kardiocentra, pracoviska NÚSCH, a.s., v Bratislave je vo finále. Lekári a ďalší zdravotnícki pracovníci tak budú môcť liečiť detičky aj vyrastajúcu mládež v moderných špičkových podmienkach. Štáb TA3 spolu s generálnym riaditeľom NÚSCH, a.s., Ing. Mongim Msollym, MBA sa prešiel po nových priestoroch tesne pred dokončením. Ako to tam vyzerá, si môžete pozrieť TU.

Detail novinky...

30. 5. 2019

MDD v DKC

Medzinárodný deň detí v Detskom kardiocentre, pracovisku NÚSCH, a.s. 

Termín: štvrtok 30.5.2019 o 14.00
Miesto: DKC, 5. poschodie, zasadačka

Detičky sa tešili z divadielka, hudobného vystúpenia, zo sladkostí, darčekov. Prišiel aj Mimoň či Batman. ❤️

Detail novinky...

22. 5. 2019

Ocenenie "Biele srdce"

Dňa 17. mája 2019 sa udeľovali ocenenia „Biele srdce." Jedno z nich získal Viliam Záborský (kategória Sestra v praxi).
Srdečne blahoželáme.

 

Detail novinky...

16. 5. 2019

DKC v Dámskom klube STV

Dňa 15. mája 2019 bol pán námestník generálneho riaditeľa pre Detské kardiocentrum MUDr. Marián Hrebík, MPH hosťom v live relácii "Dámsky klub" STV.

Spovedala ho moderátorka Karin Majtánová.

Detail novinky...

24. 4. 2019

Jeden výťažok, päť prístrojov

Spoločnosť CEWE, a.s., sa špecializuje na fotografie, avšak už niekoľko rokov venuje pozornosť a tiež svoje srdce malým pacientom s vrodenou chybou srdca. Už tretí rok sa rozhodli predávať svoj kalendár, z ktorého výťažku pomohli tým, ktorí to tak veľmi potrebujú. Tento rok sa podarilo vyzbierať úctyhodnú a doposiaľ najvyššiu sumu, a to krásnych 9 178 eur. Na oddelenia tak pribudnú štyri nové pulzné oxymetre a tiež jeden prístroj na podporu dýchania pre malých pacientov s vrodenou chybou srdca.

Detail novinky...

16. 4. 2019

Deň Detskej kardiológie

Dňa 27. apríla 2019 sa na Donovaloch uskutočnil "Deň detskej kardiológie." Organizovali ho SKS, Pracovná skupina pediatrickej kardiológie, DKC - pracovisko NÚSCH, a.s., Klinika detskej kardiológie LF UK a Sekcia prevencie kardiovaskulárnych ochorení SPS.

Detail novinky...

2. 4. 2019

Misijný pobyt v Keni

V dňoch 10.-16.3.2019 lekári a sestry z Detského kardiocentra absolvovali zahraničný misijný pobyt v nemocnici v Nairobi. Cieľom slovensko-českého tímu bola operačná a perioperačná starostlivosť o detských pacientov s komplexnými vrodenými chybami srdca, a to v spolupráci s tímom kenských odborníkov. Počas 5 pracovných dní podstúpilo operáciu 9 detí.

Detail novinky...

18. 3. 2019

Výstavba DKC v Bratislave napreduje

Deti s chorými srdiečkami sa budú už čoskoro liečiť v novovybudovaných priestoroch pri Národnom ústave srdcových a cievnych chorôb, a.s. Práce na výstavbe nového Detského kardiocentra napredujú. Detské kardiocentrum sa tak stane dominantou komplexu Národného ústavu srdcových a cievnych chorôb, a.s., v Bratislave. Na aktuálny stav priamo na stavbe sa 18. marca 2019 bola pozrieť ministerka zdravotníctva SR Andrea Kalavská.

Detail novinky...

7. 3. 2019

Detské kardiocentrum má 1. miesto

Prvenstvo v kategórii špecializovaných nemocníc patrí Detskému kardiocentru, pracovisku NÚSCH, a.s. Sme hrdí na našich lekárov, sestry, na celý personál. Ich profesionalita a ľudský prístup je úžasný.

Najväčšia spokojnosť vládla u pacientov so starostlivosťou personálu a informovanosťou.

 

Detail novinky...

NÚSCH, a.s., spĺňa požiadavky noriem ISO 9001, ISO 14001, HACCP, ISO 45001, ESH a je držiteľom certifikátov preukazujúcich súlad s uvedenými normami.
Späť na začiatok